Spring fur Tokio Hotel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spring fur Tokio Hotel

If you're not a TH fan... SHOOT YOURSELF!!!
 
HomePortalSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 My Super Sweet 16

Go down 
5 posters
AuthorMessage
It.is.me
Admin
Admin
It.is.me


Number of posts : 810
Age : 29
Localizare : Tokyo
Registration date : 2007-11-28

My Super Sweet 16 Empty
PostSubject: My Super Sweet 16   My Super Sweet 16 EmptyTue 09 Sep 2008, 02:23

Te-ai gândit cum ți-ar plăcea să arate petrecerea ta la 16 ani?

Ai vrea un super party, în cele mai trendy locuri?

Ai vrea să fii numai TU în centrul atenției? Ultimul model al unei mașini de lux ar fi cadoul ideal pentru tine? Atunci inspiră-te de la noi!


Noi îți arătăm ce înseamna un party adevărat! Intră în culisele celor mai tari petreceri din Statele Unite, unde puștii de 16 ani fac legea! Ei organizează tot, se îmbracă, se dezbracă, comandă caviar și își fac cadouri de sute de mii de dolari. Și asta pe banii părinților! Că doar odată împlinești 16 ani! Happy 16 numai la MTV!

Duminica, de la 19:30!

My Super Sweet 16 Dfgt11

Back to top Go down
https://springfurth.forumotion.com
blackpearl578
*Rock Star*
*Rock Star*
blackpearl578


Number of posts : 1594
Age : 32
Localizare : inima lui
Registration date : 2008-02-13

My Super Sweet 16 Empty
PostSubject: Re: My Super Sweet 16   My Super Sweet 16 EmptyTue 09 Sep 2008, 13:25

mda..stiu emisiunea..o urmaream cindva..si visam si eu..la o zis de nastere frumoasa..de la 16 ani...dar iata..ca de 16 ani..a fost una dintre cele mai urite...sarbatori din viata mea...asa ca..deja ma gindesc la 18..sa recuperez..dar emisiunea asta...e super...nu sunt ei staruri..dar fac un party pe cinste..as vrea si eu..d.ar...ma multumesc sa si ma uit la asa ceva...
Back to top Go down
MoNyBrit
Our friend
Our friend
MoNyBrit


Number of posts : 323
Age : 29
Localizare : in a...different world
Registration date : 2008-09-07

My Super Sweet 16 Empty
PostSubject: Re: My Super Sweet 16   My Super Sweet 16 EmptyTue 09 Sep 2008, 13:55

moaa emisiunea asta e mult prea...mf...da sa le vz pe alea cati bani au..pfuay :))) mi-ar place si mie o petrecere asa..candva..
Back to top Go down
prinzesschen @@
Stranger
Stranger
prinzesschen @@


Number of posts : 61
Age : 30
Localizare : patul lui Billu ';d
Registration date : 2009-02-12

My Super Sweet 16 Empty
PostSubject: Re: My Super Sweet 16   My Super Sweet 16 EmptySun 15 Feb 2009, 18:02

dac as da eu o asemene petrecere pfuiaiiiiiiii nu ma-r mai lasa parintii deqt la 18 ani My Super Sweet 16 9296 My Super Sweet 16 9296 My Super Sweet 16 9296 da nici atunici My Super Sweet 16 9296 mai ales ca eu fak ravagii la party Twisted Evil Twisted Evil
Back to top Go down
kristinchen
"Schatzy"
My Super Sweet 16 48987oj2
kristinchen


Number of posts : 1687
Age : 35
Localizare : undeva unde nu vreau sa fiu ... irgendwo im niergendwo
Registration date : 2008-03-14

My Super Sweet 16 Empty
PostSubject: Re: My Super Sweet 16   My Super Sweet 16 EmptyMon 23 Feb 2009, 14:01

dap, si eu stiu emisiunea, am vazut si eu cateva ... dar de fiecare data cand ma uit, ma intreb de ce oare trebuie sa arunce cu atatia bani aiurea ptr o petrecere de o singura noapte
com'on mi se pare super aiurea sa dai 50.000 dolari pe o rochie sau pe niste cercei sdau stiu eu ce chestii .. si sute de mii de dolari pe un solist ..
oh my .. well, eu ma enervez de multe ori cand vad emisiunea aceasta asa k va dati seama k niciodata nu m-am uitat la vreuna pana la final ptr k nu rezistam.
ok, de acord, bravo lor k isi permit si k dau astfel de petreceri, dar cred k s-ar putea si altfel, s-ar putea si "cu mai putin tam tam"
Back to top Go down
https://springfurth.forumotion.com
Sponsored content





My Super Sweet 16 Empty
PostSubject: Re: My Super Sweet 16   My Super Sweet 16 Empty

Back to top Go down
 
My Super Sweet 16
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sweet Home Alabama

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Spring fur Tokio Hotel :: Stuff :: T.V.-
Jump to: